Přijímáme běžné druhy platebních karet.

Šikmé střechy

Betonová krytina

Historie potvrzuje, že betonové tašky lze bez problémů používat déle než 100 let. Již při výrobě kvalita materiálu převyšuje nejen normou stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů.

Na rozdíl od nich se v průběhu doby užívání pevnost betonu ještě zvyšuje. Přitom použití betonových tašek neznamená větší zatížení střechy. Váha je srovnatelná s taškami z pálené hlíny. 

Výrobci:
BRAMAC
KMBETA
                                                                   
   

Pálená krytina

Pálené tašky se používají na šikmé střechy už mnoho staletí.Základem pro jejich výrobu je kvalitní hlína a voda. Tašky jsou vypalovány v sádrových formách, které zajišťují hladký povrch a přesný tvar každé z nich.

Pálený střep má vysoký tepelný odpor,vynikající akumulační vlastnosti a příznivý součinitel prostupu vodních par. Tašky jsou mrazuvzdorné,odolné proti vlivům životního prostředí a zdravotně nezávadné. Předností jsou též nízké náklady na údržbu.

Výrobce: Tondach

Pro cenovou nabídku klikněte zde

Vláknocementová krytina

Cembrit, největší výrobce vláknocementové střešní krytiny ve střední Evropě, je součástí dánské společnosti Cembrit Holding A/S.

Tato společnost stála v 80. letech u zrodu , vývoje a výroby vláknocementových střešních krytin a fasádních desek bez použití azbestu.

Pro cenovou nabídku klikněte zde

Plechová krytina

BALEX - dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

Pro cenovou nabídku klikněte zde

Asfaltové střešní šindele

Krytina tvořená šablonami z pásu oxidovaného asfaltu minerálními plnivy a nenasákavou nosnou rohoží ze skelných vláken.

Povrch šindele je tvořen tlakově zaválcovaným posypem z keramizovaného probarveného granulátu

Výrobci:
Gutta
 IKO

Pro cenovou nabídku klikněte zde


Bitumenová krytina

Tato krytina je jedním z nejekonomičtějších a nejvíce funkčních řešení pro střechy a obklady stěn na nejrůznějších typech střech. Stovky tisíc střech položených po celém světě prokazují již desítky let odolnost vůči různým klimatickým podmínkám od arktických oblastí až po tropy.

Desky jsou vyráběné patentovaným způsobem založeným na principu dvacetivrstvé laminace s vlákny orientovanými v podélném směru. Tento princip zajišťuje desce maximální pružnost, pevnost a odolnost proti pohybu. Pyramidová struktura povrchu desky obsahuje vysoké množství barevných pigmentů.

Výrobce: Gutta

Pro cenovou nabídku klikněte zde