Přijímáme běžné druhy platebních karet.

Dveře

Popis dveří a zárubní

Jak správně vybrat dveře a obložkové zárubně

Dveře

Při výběru dveří se nejdříve musíme rozhodnout, jaký typ dveří potřebujeme. Zda potřebujeme dveře vchodové do bytu(vnitřní dveře požárně odolné nebo dveře požárně bezpečnostní třída 2), zda nemáme další speciální požadavky - dveře protihlukové, dveře s bezpečnostním sklem, posuvné včetně garnýže.Potom můžeme přistoupit k rozhodnutí, jakou modelovou řadu zvolíme právě s ohledem na specifické požadavky. U každé modelové řady najdete další možnosti specifikace: dezén povrchu dveří, jiné než standardní sklo, upřesnit zámek -obyčejný, vložkový,vybrat si povrch u závěsů - standard stříbrný, lze mosaz, bronz, satinovaný nikl. Nejdůležitější činností pro správné objednání dveří je změření jejich rozměrů. Dveře lze měřit ve falci, tj. užší rozměr, nebomaximální šířku dveří. Příklad: standardní dveře 80/197cm mají ve falci 82cm, širší rozměr 85cm, na výšku je rozměr ve falci 197 cm, větší rozměr je 198,5 cm. Průchod dveřmi je 80cm široký a 197 cm vysoký. Při měření dveří je nutné se ujistit, zdadveří mají stejný rozměr po celé šířce i délce dveří, vlastní falc musí mít rozměr 1,5cm na šířku dveří 2,5cm na hloubku dveří.Určit pravé a levé dveře lze takto: Stoupnete si čelem k širší straně dveří. Na které straně dveří jsou závěsy, takové dveře potřebujete: levé nebo pravé. (viz obrázek)
více

Interierové dveře od firmy SOLODOOR

Pro výběr dveří doporučujeme použít vizualizaci (konfigurátor) dveří firmy Solodoor, v kterém si jednoduše navrhnete dveře do svého interiéru. Sestavu vybraných dveří i zárubní můžete přinést k nám na prodejnu, my Vám ji překontrolujeme a objednáme. Vizualizaci najdete zde. 
 
Interierové dveře - otočné                                 
  • rozměry vyrábených dveří:
    jednokřídlé 60, 70, 80, 90, 110 / 197 cm
    dvoukřídlé 125, 145 / 197 cm
  • za příplatek dodáváme dveře atypických rozměrů jak na šířku, tak na výšku
  • rám dveří je vyroben z kvalitního smrkového dřeva, v rozích je zpevněn , aby nedocházelo k prověšení dveří - dveře jsou pevné a lehké
  • výplň dveří je zpevněná papírová voština, nebo odlehčená dřevotřísková deska, u dveří požárně odolných je výplň požárně odolná dřevotřísková deska. Povrch dveří je lakovaná MDF nebo dřevotřísková deska s CPL fólií. Rozdíl mezi povrchy je v kvalitě povrchu. Dveře s CPL fólií jsou vysoce odolné proti oděru, povrh je kvalitnější, dveře lze použít jako zátěžové. Dezény  dveří s CPL fólií jsou velice vydařené a velmi dobře imitují dýhovaný povrch.
více